O Nas

Nieszablonowe podejście, to klucz do dobrego biznesu w Internecie.

Agencja Interaktywna EXPERTI to młody zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Nasz wspólny cel to rozwiązywanie problemów i tworzenie efektywnej komunikacji „WIN-WIN„, w ramach której nasi Klienci realizują swoje cele, a ich Odbiorcy otrzymują nieszablonowe rozwiązania dla swoich potrzeb.

Dlaczego Agencja Interaktywna EXPERTI?, bo to dobry powód do rozmowy, a My lubimy konstruktywnie rozmawiać. Kładziemy ciągły nacisk na rozwój umiejętności. Stale podnosimy swoje kompetencje i powiększamy zakres wiedzy po to, by spełnić Państwa oczekiwania i kreować nowe standardy na rynku. Nasz zespół to połączenie niesamowitej kreatywności i świeżego podejścia do Klientów.

  • Tworzymy produkty i usługi cyfrowe, od pomysłu do realizacji!
  • Specjalizujemy się w ambitnych projektach, pozyskujemy klientów!
  • W naszej agencji interaktywnej budujemy pozytywne doświadczenia!

Naszą misją jest aktywne wsparcie firm które nigdy nie miały styczności z Internetem. Ogromna pandemia (SARS-CoV-2) która rozpoczęła się w Polsce w 2020 roku, zmusiła nie jedną firmę do reorganizacji swojej działalności i poszukiwanie potencjalnych klientów po za terenem swojej siedziby.

Jesteśmy pozytywnie nastawieni na zmianę świata w sposób nieszablonowy dzięki nowoczesnym firm, które Nas otaczają wokół w każdym segmencie branży gospodarczej. Naszą organizację tworzy 18 osobowy zespół ekspertów. Mamy za sobą ponad 80 projektów dla firm działających na różnych płaszczyznach. Nasi projektanci dostarczają rozwiązania szyte na miarę, odnajdują się w ponad 48+ branż.

Nie czekaj i skontaktuj się z Nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę która jest inna niż sobie myślisz i pozytywnie Cię zaskoczymy rozwiązaniami które na dzień dzisiejszy są WOW!!!

Agencja Interaktywna, która wymaga od siebie jeszcze, jeszcze bardziej.

Jesteśmy dumni wartościom – indywidualne podejście, szczerość i otwartość na każdym etapie współpracy. Budujemy, trwałe relacje, które wynikają z gwarancji świadczonych przez naszą agencję interaktywną najwyższej jakości usług.

NASZE WARTOŚCI

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Doskonale wiem że każdy biznes jest inny, każdy przez Nas wykonany projekt to sens, określony cel i skuteczność która Nas wyróżnia.

BEZWZGLĘDNA SZCZEROŚĆ

Tak, nie bajerujemy klienta i mówimy jak jest. Dla Nas najważniejsza jest strategia która jest podstawą każdego zlecenia.

OTWARTOŚĆ WSPÓŁPRACY

Stosujemy nieszablonowe rozwiązania na każdym etapie projektu, wsłuchujemy się potrzeby klienta i szukam jak najlepszych rozwiązań technologicznych.

DLACZEGO ISTNIEJEMY?

Jesteśmy agencją interaktywną o szerokim spektrum wykonywanych usług, zawsze od początku budujemy trwałe i długie relacje z klientem. Posiadamy bardzo mocno rozbudowany „back office” opieki posprzedażowej, gdzie jest przydzielony ekspert do każdego klienta z którym współpracujemy. Wiemy jak ważna jest więź i pozytywne relacje.

Rozpoczynając z nami projekt, jesteś osobą decyzyjną, którą wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem. Sprawna komunikacja jest priorytetem, tutaj nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej jesteśmy zawsze chętni do konstruktywnej rozmowy, wiem jak rozmawiać o biznesie. Jeśli masz swój ulubiony kanał komunikacyjny, jesteśmy za! Elastyczność to nasz brat i zawsze się dopasujemy. Zapraszamy serdecznie na kubek gorącej kawy od naszego kontrahenta lub po prostu na dobrą herbatę.

Projektujemy interakcje pomiędzy marką klienta, a konsumentami w nowych mediach.

Najczęściej Zadawane Pytania

Na to pytanie ciężko odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ nie ma sztywnego cennika. Projekt identyfikacji wizualnej składa się z wielu czynników które są zależne od potrzeb klienta i na podstawie tego przygotowana jest oferta.

W przybliżeniu ceny kształtują się od 650 złoty netto a kończą na 8-10 tysięcy, to klient decyduje jak ma wyglądać jego biznes.

W skład identyfikacji wizualnej wchodzi: logo, kolorystyka i krój pisma, to podstawowe filary. Następnie od potrzeb możemy przygotować: wzory pieczątek, wizytówek, papieru firmowego, ulotek, teczek, kubków, notesów i innych gadżetów, ale także multimediów jak czołówki, prezentacje na szkolenia, certyfikaty.

Inne materiały wchodzące w skład identyfikacji to np. szyldy, bannery, projekty oklejenia samochodów firmowych. Aby identyfikacja wizualna była dopięta potrzebna jest także „Księga Znaku”, mówiąc krótko instrukcja całościowa identyfikacji wizualnej danej firmy.

Warto przypomnieć iż jest to proces złożony, nasza Agencja Interaktywna zaczyna od analizy branży, rekonesans rynku, grupy docelowej, ale przede wszystkim przemyślanej i kreatywnej pracy.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, orientacyjny czas oczekiwania na pierwsze projekty to około 10-30 dni, w skrajnych przypadkach 60 dni. Każdy klient otrzymuje od nas harmonogram prac z poszczególnymi etapami.

Z każdym klientem podpisujemy Umowę, w której są określone jasne warunki zaakceptowane po obu stronach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aczkolwiek poprawki są zawsze mile widziane.

W słuchujemy się w klienta, cieszy Nas to że czynnie bierze udział w tworzeniu jego identyfikacji wizualnej firmy. Nigdy nie określamy ilości poprawek, obyczajowo przyjmuje się trzy, ale nie jest to na sztywno przyjęte.

JESTEŚMY GODNI ZAUFANIA

Bezpieczeństwo powierzonych nam informacji oraz realizacja 100% założeń projektowych to nasz absolutny priorytet.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.