Nasza Misja

Permanentnie dążymy do doskonałości!

Od początku naszej działalności, permanentnie dążymy do doskonałości w oferowaniu kompleksowych rozwiązań interaktywnych. Działanie przejawia się we wzajemną interakcję, przemyślanej interpretacji oczekiwań, uzasadnionej interpunkcji używanej w tworzonych przez nas tekstach – w interesie wszystkich naszych klientów. Nasza misja jest odzwierciedleniem naszego podejścia do rzeczywistości. Istniejemy po to, by stale się rozwijać. Rozwijamy się, by urzeczywistniać marzenia naszych klientów.

Dostarczamy najwyższej jakości usługi marketingowe w celu zwiększenia efektywności działań rynkowych naszych klientów. Duże zaangażowanie naszego zespołu, wysokie standardy pracy oraz długoletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych pozwala nam na optymalne dostosowanie pakietu oferowanych przez nas usług do potrzeb naszych klientów i szybko zmieniającej się sytuacji na rynku. To właśnie bliskość rynku i zrozumienie potrzeb konsumentów zdecydowanie wyróżnia nas na tle konkurencji. Otwieramy nowe możliwości tak kreując nasze usługi, aby wyprzedzały tendencje rynkowe.

Yes, let’s make something great together!
exp-pag-ona
exp-hp-off

Naszym priorytetem jest trwały rozwój. Chcemy tworzyć jakość bez względu na wielkość realizowanych projektów. Nie aspirujemy do tego aby stać się wielką sieciową agencją zaangażowana w setki projektów. Naszym projektom poświęcamy czas i zaangażowanie, analizując każdy szczegół niezbędny do uzyskania pełnego zadowolenia naszych klientów.

STRONY INTERNETOWE
SKLEPY INTERNETOWE
STUDIO GRAFICZNE
WSPARCIE IT

Agencja Interaktywna Experti

Zobacz niezwykłą prezentację naszej agencji!
Ile kosztuje stworzenie nowej marki czy strony internetowej?

Zawsze staramy się mówić wprost jeśli uważamy, że coś powinno zostać zrobione inaczej!

Patrząc na dzisiejszą teraźniejszość działamy na styku cyfrowego druku, nowych mediów, technologii i marketingu oferując nowoczesne rozwiązania dla biznesu i administracji. Nasze kompetencje zawierają się w popularnych sloganach: „serwis komputerowy”, „software house” i „agencja interaktywna”, a mówiąc prosto, znamy się po prostu na sprzęcie, programowaniu i marketingu internetowym i w tym zakresie jesteśmy w stanie Ci profesjonalnie doradzić.

Za nami kilkaset projektów o różnym stopniu trudności – od tych banalnych, prostych wizytówek, po niestandardowe serwisy e-commerce czy portale informacyjne i społecznościowe. Ta ilość projektów pozwoliła nam nabrać pewności siebie i być nie tylko zespołem programistów do wynajęcia, ale przede wszystkim doradzić Ci jak optymalnie zrealizować projekt, tak żeby ta inwestycja miała sens biznesowy.

Jacek Jambor

CEO

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.